Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Синочки наші рідні… До Вас звертаються Ваші Матері»

«Синочки наші рідні… До Вас звертаються Ваші Матері»


Під час вшанування добровольців Чернігівщини 9 грудня 2018 р. Людмила Володимирівна Житнікова ─ мама загиблого в українсько-російській війні прикордонника Ігоря Нешка, звернулася від імені матерів до своїх синів...

Ігор Володимирович Нешко — старший прапорщик Державної прикордонної служби України, учасник російсько-української війни.

Народився 1978 року в місті Чернігів, де 1993-го закінчив навчання в ЗОШ № 12, навчався в Чернігівському музичному училищі імені Ревуцького, грав на саксофоні.

1997 року вступив до Львівського військового інституту при Національному університеті «Львівська політехніка», здобув базову вищу освіту бакалавра за спеціальністю «військовий диригент». По тому закінчив Київський національний університет культури і мистецтв, здобувши вищу музичну освіту — за спеціальністю викладача музики та диригента оркестру.

Мав досвід військової служби  музикантом, 2010 року пішов на прикордонну  службу. Служив на посаді  інспектора відділу прикордонної служби «Добрянка», Чернігівського прикордонного загону…

Зголосився добровольцем на Донбас захищати рідну Вітчизну від російського ворога, який зухвало вдерся на нашу територію. У так званій зоні проведення антитерористичної операції служив розвідником-гранатометником оперативно-бойової прикордонної комендатури «Чернігів» Краматорського прикордонного загону; на передовій перебував з червня 2015 року. В жовтні 2015-го нагороджений нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону».

8 листопада 2015 поблизу смт Курахівка 6 прикордонники, що слідували до КПВВ «Георгіївка» на службовому автомобілі «Кугуар», зазнали тяжких травм, а Ігор Нешко загинув.

Похований на міському кладовищі Чернігова. 22 липня 2017 року на його могилі відкрито пам'ятний знак.

Без Ігоря лишилася мама Людмила Житнікова,  дружина Юліна (підполковник прикордонної служби) та Владислав Нешко від першого шлюбу.  18 липня 2018 року Юліна Журавель, на жаль, трагічно загинула в дорожньо-транспортній пригоді у Києві.

... Ігор Нешко забрав до себе свою кохану Юліну.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/