Суббота, 6 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Силу духу проявляли у Чернігові потерпілі на виробництві

Силу духу проявляли у Чернігові потерпілі на виробництві


На спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігові 20 червня відбулися відбірні змагання VІІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Про це повідомляє видання Біла хата, посилаючись на інформацію Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

Мета цих змагань – залучення потерпілих до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації. Змагання проводилися з шести видів спорту: армспорту та гирьового спорту серед чоловіків, бомбаскету, дартсу та настільного тенісу серед жінок і чоловіків, шахів.

Відкриваючи змагання начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимир Нашиванько сказав, що тут зібралися ті, хто повірив у себе, хто виявляє силу духу і волі у подоланні фізичних меж та є прикладом для багатьох інших людей.

Також учасників змагань привітали Сергій Дорошенко — начальник управління Держпраці в Чернігівській області та Ігор Москаленко — голова Федерації профспілкових організацій в Чернігівській області.

Учасникам змагань було оголошено привітання в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Нестерова.

Право підняти Державний Прапор України було надано Надії Христюк, призеру фінальних змагань з бомбаскету VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

А далі на змаганнях, в яких брали участь 122 учасники з усієї області, завирувала боротьба, яка не залишила нікого байдужим.

Було розіграно 51 комплект нагород. Перемогу святкували:

— армспорт: до 80 кг — Лисенко Володимир (м. Городня), до 90 кг — Колпаков Андрій (м. Чернігів), понад 90 кг — Воробей Сергій (м. Сновськ);

— гирьовий спорт: до 80 кг — Колоток Сергій (с. Феськівка Менського району), до 90 кг — Журавель Микола (м. Батурин), понад 90 кг — Масіч Олександр (смт Сосниця);

— бомбаскет: Христюк Надія (м. Чернігів), Ткаченко Микола (м. Чернігів) та Манірко Володимир (м. Борзна);

— дартсу: Марукова Людмила (м. Чернігів), Будько Микола (м. Прилуки) та Масіч Олександр (смт Сосниця);

— настільний теніс: Сак Вікторія (м. Прилуки) та Осипець Володимир (м. Мена);

— шахи: Гончар Володимир (смт Козелець).

Переможених на змаганнях не було, бо вони примножили силу духу кожного з учасників.

Атмосфера змагань була напрочуд дружньою, товариською, сповненою жартів і усмішок.

Переможці обласних відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях VІІ Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» у вересні 2019 року в м. Ужгороді.

Учасники висловили щиру вдячність управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за чудову організацію змагань.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/