Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Своїх рідних батьків — сокирою по голові

Своїх рідних батьків — сокирою по голові


Як повідомлялося раніше, прокурор довів у суді вину 42-річного зловмисника, діяння якого кваліфіковано як умисне протиправне заподіяння смерті рідному батьку та закінчений замах на умисне протиправне заподіяння смерті матері.

Подія трапилась у липні 2018 року в м. Чернігові.

Про це повідомляє видання Біла хата, посилаючись на інформацію прокуратури Чернігівської області.

Як з’ясувалось, обвинувачений проживав разом зі своїми батьками та між ними часто виникали непорозуміння.

Того самого дня, 13 липня, обвинувачений повернувся додому та побачив батьків, які розпивали алкогольні напої. Між сином та батьками виник конфлікт, у ході якого чоловік узяв сокиру та завдав численних ударів своєму батьку. Від отриманих тілесних ушкоджень він помер на місці події.

Одразу ж після цього зайшов до кімнати, де знаходилася матір, та умисно наніс їй декілька ударів сокирою по голові. Жінку вдалося врятувати у зв’язку з вчасним наданням медичної допомоги.

Вироком колегії суддів Деснянського районного суду обвинуваченого засуджено за вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України, та призначено покарання у виді 12 років 6 місяців позбавлення волі.

Не погоджуючись з ухваленим вироком, прокурором подано апеляційну скаргу про його скасування через невідповідність призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення.

У суді апеляційної інстанції прокурор наполягав на засудженні обвинуваченого до 15 років позбавлення волі.

Відтак, Чернігівським апеляційним судом 24 травня 2019 року, врахувавши доводи прокурора, ухвалено новий вирок, яким особі призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років.

Вирок набрав законної сили.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/