Пятница, 25 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Свободівець Володимир Брюховецький очолив Бахмацьку спілку учасників АТО


15 травня 2016 року відбулися установчі збори, на яких спільними зусиллями волонтерської  організації «Вогонь Відродження» та військовослужбовців – учасників російсько-української війни, було створено Бахмацьку районну спілку воїнів АТО. 

Про це нашому виданню повідомили у прес-службі Чернігівської обласної організації ВО «Свобода».

На зборах були присутні 68 військовослужбовців з міста та району, які проголосували за створення спілки. Головою спілки одностайно обрали депутата Бахмацької районної ради від ВО «Свобода» Володимира Брюховецького. Також були обрані: заступник голови, члени комітету, контрольно-ревізійна комісія та секретар організації.

Збори членів Бахмацької спілки учасників АТО

Збори членів Бахмацької спілки учасників АТО

«Нашим завданням є об’єднання зусиль учасників російсько-української війни, волонтерських організацій, політичних партій та громадських організацій патріотичного спрямування у боротьбі з агресором. Ми будемо концентруватися на допомозі родинам загиблих солдатів, бійцям, які безпосередньо беруть участь у війні, а також на патріотичному вихованні молоді.», — наголосив депутат Бахмацької районної ради від ВО «Свобода» Володимир Брюховецький.

Довідка: Володимир Брюховецький – активний учасник Революції гідності, у 2014 році очолював Талалаївську райдержадміністрацію. Після звільнення з посади, брав участь у боях поблизу Пісків, Мар’їнки та Авдіївки у якості добровольця підрозділів «Карпатська Січ» та «Січ». На даний момент – військовослужбовець роти «Січ» полку «Київ», депутат Бахмацької районної ради від ВО «Свобода».                                                                    


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/