Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Свій свого не кидає! Голова Чернігівської облради сприяє реваншистам!


Анатолій Мілюков: «Нагородження «регіонала» Демиденка – яскравий приклад реваншу на місцевому рівні».

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко нагородив Почесною грамотою облради керівника фракції «Опоблоку» у Коропській районній раді Петра Демиденка. Про це повідомив голова Коропської районної організації ВО «Свобода» Анатолій Мілюков.

— Голова Коропської районної ради, член ВО «Батьківщина»  Михайло Мазуренко вкотре довів свою тісну співпрацю та прихильність  до місцевих регіоналів. Саме за поданням теперішнього голови райради, нагородили його попередника — Петра Демиденка, який під час жахливих подій на Майдані був головою райради. Лише  під тиском громадських активістів Демиденко написав заяву про звільнення з посади. Все це, є яскравим прикладом реваншу на місцевому рівні: виявляється «регіоналів» не проганяти потрібно, а нагороджувати. Соромно мало б бути і голові обласної ради Вдовенку, і голові Коропської райради Мазуренкові за цей вчинок, — наголосив Анатолій Мілюков.


Обсуждение: 1 коментар
  1. Віктор:

    Не судіть, і не судимі будете, шановний пане Анатолію ! Подумки перегляньте свій життєвий шлях , проаналізуйте його, порівняйте з життєвим шляхом «регіонала» Демиденка,співставте власні справи на користь громади району і Демиденка — і Вам стане не просто соромно , Вам захочеться провалитися від сорому !

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/