Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Суперник Геннадія Корбана очолив його виборчий штаб


Звєрєв2Голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв — опонент та суперник на недавніх виборах у народні депутати від 205 виборчого округу Геннадія Корбана очолив його виборчий штаб на місцевих виборах цього року. 

Незважаючи на протистояння і шалену критику Звєрєва дій команди Корбана, останньому прийшлося до смаку несприйняття самим Звєрєвим спільного суперника Сергія Березенка, який, не дивлячись ні на що, все ж таки став нардепом.

І ось тепер, 20 серпня, в дискусійному клубі «Експертна думка» Микола Звєрєв під час своєї прес-конференції підтримав дії Геннадія Корбана та заявив: «Настав час об’єднатися українським патріотам!»

Тим більше, голова облради повідомив, що він погодився на пропозицію очолити список та обласний виборчий штаб політичної партії «УКРОП» на місцевих виборах.

– Я прийняв пропозицію українського об'єднання патріотів очолити обласний виборчий штаб і піти на місцеві вибори. Настав час, коли всі об'єднують зусилля та інтелектуальний, політичний ресурс для того, аби Україна не сходила зі шляху демократії та проведення реформ, – зазначив Микола Звєрєв. Він також наголосив, що настав час об'єднати українських патріотів довкола принципів децентралізації та проведення реформи місцевого самоврядування.
Ось такі вони, політики, як власне і час, що відображає реальну дійсність і всмоктує її в історичні паралелі...


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/