Понедельник, 25 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Судове засідання щодо Навчально-методичного центру профспілок зірвано


Як повідомлялося раніше, Фонд державного майна України спрямував позов до Господарського суду Чернігівської області з метою виселення, а фактично знищення, найкращого в Україні освітнього закладу профспілок. І ось, на 16 березня було призначено перше засідання у справі, але розгляд було відкладено з доволі незрозумілих причин.

Напередодні початку засідання Суд отримав повідомлення від позивача, про те, що представники Фонду державного майна України не зможуть взяти участь у засіданні через значне завантаження та відсутність фінансової можливості. Наразі чергове засідання призначено на 11:00 23 березня 2017 року (Господарський суд Чернігівської області, м. Чернігів, пр. Миру, 20). Запрошуємо представників ЗМІ до участі у засіданні та висвітлення процесу.

Наразі колектив Центру продовжує юридичну роботу та інформаційну кампанію по захисту своєї будівлі із залученням профспілкових організацій з усієї України, міжнародних партнерів, народних депутатів України, громадськості. На адресу Центру надходять десятки листів підтримки щодня від профспілкових організацій та звичайних працюючих, які в свій час отримали правову та інформаційну допомогу в Навчально-методичному центрі.

Нагадаємо, що справа про знищення Навчально-методичного центру профспілок тягнеться ще з 2011 року, коли тодішній генеральний прокурор Пшонки подав перший позов проти Центру. На жаль, нова демократична влада продовжує тиск на профспілки, які є однією з найважливіших інституцій в країнах Європейського Союзу.

Віталій КОПИШ — керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/