Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Судді з табличками: «Не беру хабарі»


Активісти Чернігівської обласної громадської організації «Антикорупційний Рух» Валентина Наливайченка 3 лютого провели акцію «Не беру і не даю хабарів» у п’яти судах Чернігова.

Антикорупціонери сфотографувалися з чотирма головами судів і з табличкою «Не даю, не беру хабарі!». Лише голова Новозаводського суду Чернігова Михайло Мурашко не погодився брати до рук табличку, мотивувавши це тим, що він і так знає свої обов’язки.

Активісти «Антикорупційний Руху» також закріпили таблички з написом «Повідомити про корупцію за телефоном …» в усіх без винятку судах. Це не викликало заперечення.

корупція суди (1)За словами координатора акції Володимира Березинського, її мета попереджувальна – голови судів повинні публічно продемонструвати нетерпиме ставлення до хабарництва в своїх судах і сфографуватися з табличкою.

корупція суди (3)Голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв запевнив, що коли його призначили на посаду, то були намагання вручити «список недоторканих», але він його відкинув. Зараз його турбує ситуація з «шельмуванням» усієї судової системи в Україні.

«Критикувати можна за щось Тагієва, можна іншого за якесь рішення, але не можна шельмувати всю судову систему України», — сказав він.

корупція суди (4)У Господарському суді голова Шестак Василь запевнив, що всі судді пройшли перевірку згідно з законом про очищення влади, а він не здійснює тиску на прийняття рішень.

корупція суди (5)«Суддя ставить підпис під рішенням і суддя за нього відповідає», — сказав Шестак.

корупція суди (6)«Ми всі написали заяви, що не проти того, щоб нас люстрували. Ми пройшли перевірку. Атестацію очікуємо у вересні місяці» — розповів голова Чернігівського окружного адміністративного суду Віталій Добрянський.

корупція суди (8)

Наступну акцію проти хабарів активісти «Антикорупційний Руху» проведуть в органах влади.

Володимир БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/