Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Суд підтримав прокуратуру у недійсності аукціону

Суд підтримав прокуратуру у недійсності аукціону


Рішенням господарського суду задоволено позов прокурора про визнання недійсними результатів аукціону з продажу комунального майна. 

Про це повідомляє видання Біла хата з посиланням на інформацію прокуратури Чернігівської області.

Як з’ясувалося, в межах ліквідаційної процедури одного з комунальних підприємств області ліквідатором вжиті заходи щодо реалізації майна на аукціоні. При цьому нежитлові будівлі, які стали об’єктом продажу, відчужені незаконно, оскільки перебуваючи у власності місцевої територіальної громади, знаходилися лише на балансі підприємства.

За втручання органів прокуратури рішенням господарського суду, залишеним без змін судом апеляційної інстанції, визнано недійсним в частині рішення органу місцевого самоврядування про затвердження ліквідаційного звіту та балансу комунального підприємства, на підставі якого неправомірно та безпідставно підтверджено відомості про належність йому спірного нерухомого
майна.

Наведене стало підґрунтям для оскарження в подальшому результатів аукціону. Таким чином, надавши ґрунтовну оцінку доводам сторін та неспростовним доказам, які відповідають фактичним обставинам справи, позов прокурора задоволено в повному обсязі.

У даний час вживаються заходи до його реального виконання.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/