Пятница, 26 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Старезні маршрутки нарешті замінять на сучасніші. Коли?

Старезні маршрутки нарешті замінять на сучасніші. Коли?


У Верховній Раді зареєстрували законопроект щодо заміни старих маршруток у міському транспорті. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

 На своїй сторінці у Фейсбук міністр зазначив, що необхідно покінчити з ерою старезних маршруток.

— У Верховній Раді зареєстровано законопроект №4583, мета якого закінчити зі старими маршрутками у міському транспорті, — написав він.

Прийняття цього законопроекту дасть можливість нарешті вимагати від перевізників якості та залишити в минулому старі та рoзвалені автобуси.

— Для цього ми взагалі міняємо підхід та пропонуємо замість не завжди прозорих конкурсів на маршрути почати закуповувати транспортну послугу через ProZorro, — зауважив Криклій. — Це відкрита та прозора конкуренція, а конкуренція завжди підвищує якість.

І що важливо — міста самі зможуть визначати ціну та справедливо платити за кілометри, які обслужено.

Цим ми закінчуємо дискримінацію пільговиків, так як перевізник вже отримує гроші за кілометри. Ключове слово — кілометри, а не «зібрані гроші з пасажирів.

На думку міністра, такий підхід також дасть можливість вимагати від перевізників не тільки обслуговування пасажирів на комфортних автобусах, але й встановлення трекерів та валідаторів для електронної оплати.

— Дякую містам та експертам за співпрацю, та дуже чекаємо на прийняття законопроекту, — додав міністр.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/