Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Стань янголом-охоронцем для родини загиблого бійця АТО


14 жовтня у Києві відбудеться благодійний захід «Стань янголом-охоронцем для родини загиблого бійця АТО» на підтримку дітей, чиї татусі загинули на сході України.

фотоконкурс - фото 2На благодійний захід, приурочений до свята Покрови Пресвятої  Богородиці 14 жовтня до Києва приїдуть 12 малолітніх сиріт з матерями із селища міського типу Десна, що у Чернігівській області. Протягом дня відбудеться молебень за загиблими у Володимирському соборі та покладання квітів в Парку Вічної Слави, а потім діткам влаштують розважальну програму з аніматорами та подарунками.

фотоконкурс - фото 3Хлопчики та дівчатка отримають нагороди за участь у фотоконкурсі «Тату, я твоя зіронька!». Ідея усіх малюнків — звернення дитини до тата, фотоконкурс відтворює діалог між дитиною та батьком.

фотоконкурс - фото 4Мами ж маленьких сиріт отримають сертифікати на грошову допомогу.

фотоконкурс«Жінки та маленькі діти смт. Десна, що у Чернігівській області, пережили страшний і трагічний вересень 2014-го року. Дехто так і не дочекався своїх батьків-військовослужбовців із зони АТО, а двоє малюків народилися вже після загибелі тата. Таким дітям та їхнім матерям якнайперше необхідна допомога!», — розповіла куратор проекту Надія Гордієнко.

фотоконкурс - фото 1Також організатори – Асоціація платників податків України під керівництвом Президента Грігола Катамадзе – ініціювала відкриття рахунку на допомогу родинам загиблих бійців. За нижчевказаними реквізитами кожен охочий може долучитися до підтримки дітей-сиріт, зробивши посильний внесок на їх забезпечення:

Реквізити:

Отримувач : ВГО «АППУ»

Код 21704946

Банк отримувача: ПАТ «КБ»ПРЕМІУМ»

МФО 339555

п/р 26000002017119

Призначення платежу: Перерахування благодійного внеску на підтримку дітей-сиріт загиблих бійців в АТО. Без ПДВ.

Асоціація платників податків України вже не вперше проводить благодійні проекти на підтримку бійців АТО та їх родин. У серпні було проведено проект «Ти тільки живи!» на допомогу пораненим бійцям. Завдяки проекту на їхнє лікування вдалося зібрати більше 215 тисяч гривень.

Прес-служба Асоціації платників податків України


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/