Среда, 24 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Сталеві ножі захистять урожай і садибу


magiyaНе секрет, що чаклунство і знахарство традиційно завжди були найбільш розвинені в сільській місцевості. Сільські жителі добре знають, що наврочити (навести порчу) можуть не тільки на людину, а й на домашню худобу або на врожай.

Про тонкощі магічної сили і взаємозалежність урожаю розповідає маг і чаклун Володимир Петрович ХАЗАН.

«Шановна редакціє! В одному з номерів тижневика Ви надавали публікацію про те, як за допомогою ножів можна захисмтити свою земельну ділянку. Газетний номер той, на жаль, я не зебрегла, а в Інтернеті такої інформації не знаходжу. Чи не могли б ви розмістити на свой Інтернет-газеті цю публікацію? Дякую».

— Для чого ота магія потрібна була на селі?

— О, не кажіть! Колись практично будь-який сільський «фермер» знав, як уберегти своє господарство від чаклунських підступів недоброзичливців. Але оскільки протягом багатьох десятиліть голови колгоспів і радгоспів не користувалися послугами знахарів, багато чого з безцінного народного досвіду було забуто. Тепер сільські жителі звертаються за допомогою до всіляких екстрасенсів та магів. Звичайно, можна натрапити й на таких людей, які шарлатанством займаються. Так що треба бути уважним і обережним, коли довіряєте комусь свої таємниці, тим більше — незнайомцю.

— Почнемо, якщо не заперечуватимете, з конкретики. До редакції звернулася жіночка з такою проблемою. Так вийшло, що її немаленький город (величезне підмога, погодьтеся, в наші часи фінансової кризи та засилля неякісної продукції) однією стороною по всій протяжності (майже 100 м) межує з провулком. Фінансової можливості поставити високий непроникний для поглядів паркан у неї немає. Жінка стурбована тим, що люди, які проходять по цьому провулку, завжди розглядають і сімейство, яке працює на ньому, і сам урожай. Ось як вона сама розповідає: «Одна сусідка взагалі нахабно підходить до нашого паркану, довгий час стоїть і спостерігає за всім, а на спроби що-небудь їй сказати відповідає матом. Ще сусідам, мабуть, подобається змітати на межу городу все сміття від своїх дворів і запалювати його або виливати помиї. На наші зауваження вони просто не реагують. Із зауважень сусідів і тих людей, хто проходить по провулку, видно, що вони заздрять урожаю, не розуміючи, напевно, що в нього вкладено багато розуму, сил і старання. Так, після одного зауваження випадкової жінки, що в нас такі «чудові кормові буряки, а в мене не ростуть, скільки ходжу, дивлюся на них і заздрю», наші буряки наступні два роки не вродили. Загалом, усе це страшенно дратує, але не будеш же кожному, хто проходить, дулі тицяти. Я знаю, що є захисний ритуал із ножами в кутах городу, але як правильно його проводити — не знаю. Тому, якщо Вам не важко, підкажіть, будь ласка, як правильно проводити цей ритуал? Чи повинні його проводити тільки господарі (мої батьки і дядько) або і я (мама, яка годує) можу? Захищає він тільки город чи й усю садибу можна захистити? Як довго діє цей захист, і яку територію ним можна охопити?» Ось таке, здавалося б, незвичне запитання. 

— Купіть чотири абсолютно нові однакові ножі. У вівторок зранку закопайте ці ножі по периметру городньої ділянки на глибину близько півметра вістрями вгору. Починайте з будь-якого кута, але рухайтеся по ходу годинникової стрілки. Після того, як закопаєте черговий ніж, станьте на це місце ногою і скажіть: «Нехай цей ніж коле руки злодіям і ріже очі заздрісникам!» Сплюньте тричі через ліве плече і йдіть закопувати наступний ніж. Ритуал призначений тільки для захисту садово-городньої ділянки від пристріту і злодійства. Проводити його може будь-який член сім'ї, якому належить ділянка. Захист діє кілька років, поки іржа повністю не покриє леза ножів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/