Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Споживачі газу вдвічі збільшили онлайн-оплати

Споживачі газу вдвічі збільшили онлайн-оплати


У листопаді 2017 року біля 61 тис клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» оплатили спожитий газ онлайн на загальну суму 16 млн грн. За рік популярність оплати за газ через онлайн-сервіси виросла в два рази.

На Чернігівщині майже кожен третій платіж за газ здійснюється через інтернет-сервіси. Зараз до послуг споживачів газу представлені п'ять платіжних систем - Portmone.com iPay.ua,EasyPay.uaОщад 24 і Приват 24. Крім того, розрахуватися онлайн можна безпосередньо з Особистого кабінету на сайті 104.ua.

Збільшення попиту на онлайн послуги є результатом системної роботи фахівців «Чернігівгаз Збуту». У вересні до переліку онлайн платіжних систем, які пропонує компанія для оплати за газ, додався новий сервіс EasyPay. «Зараз споживачі газу, маючи банківську карту і інтернет, можуть вибирати для себе найбільш зручний і вигідний спосіб оплат, при цьому не витрачаючи власний час в чергах», — повідомив директор «Чернігівгаз Збуту» Іван Луста.

В Центрі облуговування клієнтів можна оплатити послугу з газопостачання через термінал

Оплату за газ можна провести з платіжних карт Visa і MasterCard будь-якого українського банку. Про наявність та розмір комісії за переказ коштів клієнт дізнається в процесі транзакції. І хоча розмір комісії не залежить від постачальника газу, завдяки конкуренції, інтернет-платформи з часом її зменшують. А з споживачів, які оформили та розраховуються за газ карткою EasyPay, комісія не утримується.

Вже більше двох років для всіх клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» існує можливість оплачувати рахунки через Особистий кабінет споживача газу на сайті 104.ua. У Чернігівській області понад 52 тис користувачів кабінетом. Його функціонал не тільки дозволяє сплатити газ онлайн, але й дізнатися баланс на особовому рахунку, роздрукувати платіжку раніше ніж вона прийде поштою. Серед останніх новинок газового онлайн-сервісу — можливість замовити зворотний дзвінок від оператора Контакт-центру.

Нещодавно в рамках «Дня клієнта» компанія провела акцію серед споживачів, які впродовж вересня-листопада оплачували газ онлайн. За допомогою програми генератора випадкових чисел було визначено переможців акції. Кожному газова компанія презентувала корисні сувеніри.

Наталія СВИРИДЕНКО

На першому фото: В рамках «Дня клієнта» компанія відзначила переможців акції Плати онлайн-отримуй подарунок.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/