Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Спільна заява лідерів ЄС щодо російських кібератак

Спільна заява лідерів ЄС щодо російських кібератак


Спільна заява Президента Європейської Ради Дональда Туска, Президента Європейської Комісії Жан-Клода Юнкера та Високої представниці ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріки Моґеріні щодо російських кібератак.

У квітні Головне розвідувальне управління Росії (ГРУ) провело ворожу кібероперацію проти офісів Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) в Гаазі. Розвідка Нідерландів у співпраці із Об’єднаним Королівством стали на заваді цій операції.

Окрім того, сьогодні, 4 жовтня, уряд Великобританії повідомив, що він виявив таке: безліч кібер-суб’єктів, які, як відомо, вчиняють кібератаки по всьому світу, насправді є Головним розвідувальним управлінням Росії (ГРУ).

Ми серйозно стурбовані цією спробою підірвати репутацію Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ). Вона є шанованою міжнародною інституцією, що знаходиться у Нідерландах. Цей агресивний акт показав зневагу до важливої мети ОЗХЗ. Відповідно до мандату Організації Об’єднаних Націй, вона прагне викорінити зброю в усьому світі.

Ми засуджуємо такі дії. Вони підривають міжнародне право та міжнародні інституції. Євросоюз продовжить зміцнювати стійкість власних інституцій та інституцій своїх країн-членів, а також міжнародних партнерів та організацій у цифровій сфері.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/