Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Спартак» зустрічав найсильніших футболістів Чернігівщини


29 жовтня 2016 року на стадіоні «Спартак» у місті Ніжин відбулась фінальна гра на Кубок Чернігівської обласної федерації футболу.

У фінальних змаганнях зустрілися дві команди з одного міста: «Фрунзевець-Ніжин» та «Динамо Ніжин».

Президент Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович привітав переможця футбольного матчу. А заслужено здобутий Кубок команді-переможниці вручать на початку грудня цього року у Чернігові під час офіційної церемонії у день відзначення «Футбольної  Сіверщини».

Нагадаємо, що чемпіонат Чернігівської області з футболу серед команд Вищої ліги стартував 21 травня 2016 року. Тоді футбольний клуб «Динамо-Ніжин» вдало розпочав свою гру у чемпіонаті. Ніжинські хлопці обіграли своїх суперників з Ічні з рахунком 1:4. Футболісти впевнено йшли до перемоги весь цей час і дійшли до фіналу.

Як бачимо, цього разу фортуна від них трохи відвернулась і перемогу здобула інша ніжинська команда. Але не треба засмучуватися, адже «Динамо — Ніжин» є новачок у Вищій обласній лізі, тож попереду у цієї команди, без сумніву, будуть переможні бої у футболі.

futbol-nizhyn-4futbol-nizhyn-5futbol-nizhyn-6futbol-nizhyn-7futbol-nizhyn-9futbol-nizhyn-10futbol-nizhyn-11

futbol-nizhyn-1futbol-nizhyn-2


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/