Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Спадкоємиця Ванги озвучила шокуючі передбачення про долю Росії та світу


Юну француженку Каїді Убер називають спадкоємицею відомої провидиці Ванги. Кажуть, що її народження передбачила сама Ванга, яка передбачала повернення на Землю свого унікального дару.

13-річна дівчинка з Франції бачить майбутнє і розмовляє з потойбічними силами. Своїми пророцтвами про найближче майбутнє Росії і всього світу юна провісниця поділилася з російськими журналістами.

Каїді Убер передбачила теракти в Бельгії і Ніцці, вважає, що незабаром у світі з'являться на нові катастрофи. На її думку, наступний теракт торкнеться США.

«Людей будуть вбивати. Буде дуже багато крові. Це станеться через чотири місяці. Буде багато людей і загиблих».

За словами матері провидиці, останнім часом дівчинка боїться емігрантів з Близького Сходу. Незважаючи на те, що Каїді часто бачить учнів з Близького Сходу в своїй школі і спілкується з ними, вона думає, що «араби принесуть смерть».

Юна провісниця розповіла і про вибори в США. Вона вважає, що перемогу в боротьбі за пост президента здобуде Клінтон. Однак, за словами дівчинки, зараз здоров'я Клінтон перебуває в серйозній небезпеці. Вона перебуває в найсильнішому стресі і зібрала цілий букет хвороб.

Дівчинка передбачила, що скандали в спорті для російських спортсменів припиняться в 2017—2018 роках і їх чекають численні перемоги. А ось в економіці Росії очікує спад. За прогнозами пророчиці, рубль чекає подальше падіння.

Каїді Убер озвучила ряд страшних прогнозів для всього світу. Світ зіткнеться зі страшним вірусом, який прийде зі Сходу, від якого немає ліків. Планету накриє ряд екологічних проблем, перш за все брак питної води. Під час зустрічі юна провидиця відповіла на 15 найважливіших питань про майбутнє нашої планети.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/