Четверг, 22 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Совковий менталітет чи свідомий потяг до спільних дій з московщиною

Совковий менталітет чи свідомий потяг до спільних дій з московщиною


Спільна заява націоналістів Чернігівщини (ВО «Свобода», Правий Сектор, Національний корпус, С14, Всеукраїнська мережа «Вільні люди», ВГО «Сокіл») з приводу залучення владою офіційних представників релігійної групи з центром у Москві в заходах присвячених річниці Корюківської трагедії.
75 років тому відбулася одна із найстрашніших трагедій Другої світової війни. Тоді в українському селі Корюківка під Черніговом, в результаті каральної операції угорської військової жандармерії та підрозділу СС, загинуло близько семи тисяч мирних мешканців. Ця каральна операція була здійснена у відповідь на провокативні дії так званих «радянських» партизан на чолі з сумновідомим Олексієм Федоровим, які вдесятеро переважали карателів, але не зробили жодної дії, щоб захистити людей.
75 років потому у Корюківці відбувається ще одна трагедія. В панахиді за загиблими з погодження влади (а саме, Управління культури Чернігівської обласної держадміністрації) беруть участь новітні провокатори – діячі так званої УПЦ МП – закордонної релігійної групи з центром у Москві, яка веде системну антиукраїнську діяльність в нашій державі.
Саме представники цієї закордонної агентури відмовилися вшанувати пам’ять загиблих під час Московсько-української війни у Верховній Раді України.
Саме завдяки УПЦ МП відбувається масове маніпулювання свідомістю громадян України.
На багатьох заходах, які організовуються московськими священнослужителями, розповідають що війна – це смирення, а Росія то не агресор, а «братській народ». Саме в культових спорудах цієї релігійної групи розповсюджується література антиукраїнського змісту: друковані агітки, буклети, календарі, аудіо та відеозаписи з московськими царями, та тими, хто масово знищував українців. І не дивно, що саме на прикордонній Чернігівщині релігійна група МП вже формує бойові проросійські загони під прикриттям «православного» крила...
Тому національно-патріотичні організації Чернігівщині надзвичайно обурені таким фактом співпраці державної установи з відкритою антидержавницькою, антиукраїнською силою.
Націоналісти вважають будь-яку співпрацю владних діячів з представниками агресора проявом колабораціонізму. І ця співпраця буде мати відповідні наслідки.
Патріоти Чернігівщини попереджають, що всі державні діячі на будь-якій посаді, які будуть помічені у співпраці, чи навіть у симпатії до УПЦ МП, вважатимуться нами явними або прихованими колаборантами, яким не місце у будь-яких українських владних структурах. Націоналісти Чернігівщини вживатимуть всі необхідні заходи для того, щоб від таких діячів була очищена українська влада.
Слава Україні! Героям слава! 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/