Суббота, 22 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Собаці господарі забороняли залазити на ліжко, але коли вони пішли...

Собаці господарі забороняли залазити на ліжко, але коли вони пішли...


Пес на прізвисько Мартін дочекався, поки піде господиня з дому, і насмішив весь інтернет.

Спочатку собака не слухав. За порушення правила Мартін частенько отримував. Тому з часом він перестав залазити на ліжко. Принаймні тоді, коли люди були вдома. Але ж часто господарі йдуть на роботу, а Мартін залишається один. Ну як тут встояти?

Приходячи додому ввечері, господарі стали помічати, що ліжко зім'яте. Однак прямих доказів того, що це витівки Мартіна, а не кота, у них не було. Тоді люди вирішили піти на хитрість.

Напроти ліжка вони поставили відеокамеру і включили її перед відходом на работу. Мартін провів господарів на роботу, пройшовся повз заборонене місце. Але відразу запригувати він не наважився. Спочатку пес переконався, що в будинку немає ні душі, крім кота.

Потім повернувся до ліжка. Акуратно його обнюхав і тільки потім неспішно запригнув. А потім почалися веселощі. Мартіна наче підмінили. Він буквально почав сходити з розуму від того, що порушив заборону. Невідомо, чи покарали його господарі. Але точно відомо, що пес насмішив тисячі користувачів Ютуб, які переглянули відео з прихованої камери.

Джерело


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/