Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Смаколики, щоб бійцям в АТО жилося трохи солодше


Поїздка, що була запланована на 10 листопада, вийшла вдалою. Вантаж доправили в усі заплановані пункти. Бійці у Мар'їнці, Авдіївці та Красногорівці, отримали все найнеобхідніше.

Про це повідомили в прес-службі Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області.

Маскувальні сітки, цвяхи, мішки для укріплень, гідробар'єр, теплі речі, ковдри, спальні мішки, ліхтарі, продукти харчування, питна вода – це навіть не повний список того, що доправили наші волонтери. Традиційно серед вантажу були кава, чай та різні смаколики, щоб бійцям жилося трохи солодше.

АТО-Справедливість (1)

Діточки передали захисникам вітання з мирної землі: волонтери привезли від них малюночки. Бійці були дуже раді цим аркушикам паперу, наповненим теплом дитячої душі.

Так далеко від рідного міста, під обстрілом ворога, нашим волонтерам поталанило зустріти земляків з УДА(ОТГ "Волинь). Взагалі було багато облич, багато звитяжних людей, зустрічі з якими вони дуже раді. Приїзд Волонтерського центру підняв усім настрій і бойовий дух.

Ситуація на передовій важка. Постійні обстріли, поранення. Проте наші захисники мужньо тримаються, обороняють неньку Україну. А ми маємо їм допомагати у цей скрутний для всіх час!

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/