Четверг, 24 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Словаку, що воює на боці РФ в Україні, висунули обвинувачення

Словаку, що воює на боці РФ в Україні, висунули обвинувачення


Словаку, котрий воює на боці РФ в Україні, висунули обвинувачення за участь у бойових діях.

Про це заявив слідчий NAKA — антитерористичного підрозділу кримінального бюро, інформує видання informnapalm.org з посиланням на novinky.cz.

За участь у бойових діях в Україні висунуто обвинувачення першому словаку. Маріо Р. воює на боці російських терористів. Обвинувачуваний притягується до відповідальності заочно, оскільки досі перебуває на Донбасі.

Слідчий антитерористичного підрозділу Національного кримінального бюро (NAKA) звинувачує Маріо Р. в участі в бойових діях у складі організованого збройного формування на території іноземної держави.

«У разі доведення вини обвинувачуваного йому загрожує від двох до восьми років позбавлення волі» – повідомила словацька поліція в понеділок у соцмережі.

«Ця справа є першим випадком, коли висунуто обвинувачення проти громадянина Словацької Республіки за активну участь у бойових діях при озброєному військовому конфлікті на території України проти української армії» – додає поліція.

3 2015 року

Нову статтю – «Участь у бойових діях у складі організованого збройного формування на території іноземної держави» – додано до Кримінального кодексу парламентом Словаччини після того, як виявилося, що до лав російських терористів на сході України долучилися й словаки.

«Обвинувачуваний Маріо Р., як мінімум, з липня 2015 р. у складі організованих збройних формувань, що воюють на боці проросійських сепаратистів із застосуванням зброї, брав та досі бере активну участь у бойових діях, здійснюваних організованими збройними формуваннями на території іноземної держави, зокрема – в Донецькій області регіону Донбас» – констатувала словацька поліція.

За даними видання Denník N, Маріо Р. – колишній скінхед з м. Банська Бистриця, судимий у Словаччині за сім злочинів. Коли кореспондент видання спитав його про те, чи застрелив він в Україні яких-небудь людей, той відповів: «Тільки фашистів».

На Донбасі воювало або воює не менше чотирьох словаків.

Автор: Іван Вілічек, Právo

Переклад: Сватослав Щиголь

Джерело головного фото:www.novinky.cz . На фото:  Бойовик незаконних збройних формувань на Донбасі


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/