Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Слова Путіна викликали у Ігоря Стрєлкова хвилю гніву


Ігора Стрєлкова (Гіркіна) знають як командира бандформування Донбасу і «героєм» південного сходу України, який на початку російського вторгнення на територію нашої країни проявляв активні ворожі дії проти української влади. 

Однак після його повернення в Росію про нього всі благополучно забули, тому Стрєлков вирішив нагадати про себе спочатку після смерті Мотороли, погрожуючи Захарченку і його наближеним однодумцям трибуналом, а тепер ще й виступив з дуже жорсткою критикою на адресу президента Росії Володимира Путіна.

Стрєлков накинувся на російського лідера за його слова про те, чим хотів би займатися глава держави після відставки.

Володимир Путін, відповідаючи на питання співробітника «Етерно», сказав, що після відставки він хотів би подорожувати, тому що щільний робочий графік не дозволяє йому знайомитися з природними та культурними пам'ятками різних країн світу в тій мірі, в якій йому хотілося б. «Сегодня все мои путешествия сводятся к тому, что я приезжаю в аэропорт, из него перебираюсь в какое-то помещение, потом назад в аэропорт, вот вроде куда-то съездил», — пояснив Путін. А своєю мрією президент Росії назвав «успішне завершення кар'єри».

Ці слова раптом викликали у Стрєлкова хвилю гніву, яку він поспішив викласти в Інтернеті і розповісти свою версію завершення кар'єри і подальшої долі російського лідера.

«На счет «успешно завершить» — вопрос двоякий. Если он заключается в том, чтобы Путин остался в мировой истории в качестве последнего руководителя Российского Государства, то, в таком случае, у него есть неплохие шансы справиться с указанной задачей успешно. Всё к тому идёт.

Если же Будущий Путешественник имел в виду что-то иное, то…

Одно для меня совершенно очевидно: если Путин действительно намерен после отставки активно изучать огромный Мир так, как он сказал, то ему необходимо срочно обеспечить лояльность «уважаемых партнеров» (как восточных, так и западных) любым способом и за счет чего угодно. За счет Курильских островов и Донбасса, за счет Крыма и «друга Асада» и так далее (до Сибири и Урала включительно). Иначе, сразу после того, как он лишится дипломатического иммунитета главы государства, за его свободу в ходе путешествий никто не даст и ломаного юаня.

Если Великий Путешественник этого не понимает, то ему пора подумать об увлекательной экскурсии в палату для страдающих болезнью Альцгеймера. Если понимает — и того хуже… не для него, а для всех нас, конечно», — написав Ігор Стрєлков.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/