Четверг, 2 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Сільського голову засудили на 5 років з конфіскацією майна


Прокуратурою Чернігівської області  забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні відносно сільського голови одного з районів Чернігівщини, який за неправомірну вигоду склав та видав завідомо неправдивий офіційний документ.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.  

Встановлено, що в березні обвинувачений, користуючись службовим становищем, власноручно склав та підписав неправдиве рішення сесії сільської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. За такі дії сільський голова запросив 1 тис дол США, при одержанні яких і був викритий правоохоронцями.

Сьогодні, 15 жовтня, вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на 3 роки, позбавлено рангу посадової особи місцевого самоврядування.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/