Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Штрафні санкції за порушення митних правил при ввезенні авто

Штрафні санкції за порушення митних правил при ввезенні авто


Не втрачає своєї актуальності тема ввезення автомобілів з-за кордону, а тим паче, що певна кількість такого транспорту перебуває в Україні незаконно. Тобто, автомобіль ввозився тимчасово без сплати митних платежів, а після закінчення встановленого терміну не був вивезений за межі України.

Чернігівською митницею Державної фіскальної служби здійснюється провадження у справі про порушення митних правил громадянином України за фактом неправомірного використання транспортного засобу індивідуального користування. Ввезений ним автомобіль з серпня 2016 року перебуває в Україні у режимі, так званого, незакінченого транзиту.

Вчинення такого правопорушення має своїм наслідком суттєвий штраф, розмір якого дорівнює 300 відсотків несплаченої суми митних платежів при імпорті. Саме тому ця справа викликала неабияке зацікавлення ВГО «Авто Євро Сила», яка відверто лобіює і вчиняє тиск із залученням інформаційних ресурсів задля прийняття по справі необхідного їм рішення.

В той же час Чернігівська митниця повідомляє, що провадження у справі відбувається відповідно до норм діючого законодавства. Наголошуємо, що кожен громадянин має право на оскарження прийнятого рішення у судових органах.

За інформацією відділу організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/