Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Школа активного ветерана продовжує свою роботу неподалік Чернігова


Цього року в с.Количівка Чернігівського району, де знаходиться Дім прав людини, відбулась основна сесія Школи Активного Ветерана.

Ініціатором та організатором є ГО «Центр допомоги «Чернігів» — громадська організація, яка взяла на себе місію вчити людей, що постраждали від війни самостійно долати її наслідки.

Школа Активного Ветерана є продовженням минулорічної програми «Сильніше разом!», протягом якої було підтримано створення 5-ти спілок учасників АТО районного рівня, проведено цикл семінарів на тему «Проблеми учасників АТО та можливості їх подалання».

Цикл навчальних заходів, що розпочався в березні 2017 року спрямований на те, щоб допомогти новоствореним спілкам стати сильними і стійкими громадськими об’єднаннями та надати учасникам АТО-членам спілок чи Громадських організацій знань і навичок роботи в громадському секторі.

Школа складається з 2-х навчальних сесій та не менше 6 вебінарів. Протягом 6 місяців планується розглянути:

Теоретичні аспекти (життєвий цикл організації, суть активізму, життєвий цикл активіста, структура і схеми роботи органів місцевого самоврядування та державних органів)

Практичні аспекти: Написання проектів, Фендрайзинг, Інструменти впливу на Владу, Бухгалтерія ГО, Організація заходів, Організація акцій прямої дії, Створення Коаліцій, Робота зі ЗМІ, Робота в Соц. мережах, Ділове листування, Робота з волонтерами організації, Ведення внутрішньої документації, Ведення переговорів, ведення зборів, Робота з сучасними засобами (ГуглДокс, ГуглМапс тощо), Медіаграмотність, Захист інформації.

Однак наша організація розуміє, що за цей короткий термін та з обмеженим фінансуванням ми не зможемо охопити всі створені спілки та бажаючих пройти навчання, тому ми пропонуємо реалізувати додаткові сесії навчання в співпраці.

Запрошуємо до співпраці Спілки учасників АТО та Громадські організації Чернігівської області. Контактна особа Палькова Ольга 063 33 77 469 cdche.ato@gmail.com

Серія навчальних семінарів «Школа активного Ветерана», 3 фаза

Час та місце проведення: 11:00-18:00 17.12.2015 року Та 10:00-18:00 18.12.2017 року с.Количівка, Дім прав людини Відповідальна особа: Палькова Ольга Тел. 063 33 77 469 Ел.пошта elgawork@gmail.com

З 11.00 17.12.2017 року до 18.00 18.12.2017 року в с.Количівка в приміщенні Дому прав людини відбудеться 2-денний навчальний семінар «Школа Активного Ветерана»для учасників АТО, їх сімей, сімей загиблих та «військових» волонтерів .

Семінари Школи Активного Ветерана направлені в першу чергу на отримання головами і членами спілок учасників АТО, їх сімей та сімей загиблих навичків і знань, необхідних для роботи в громадському секторі, просуванню своїх ідей та захисту своїх побратимів, рідних, друзів.

Основна тема семінару:

· Медіаграмотність, або як фільтрувати інформацію?

· Успішні адвокасі компанії, або як змусити владу діяти?

В рамках заходу забезпечено:

— Цікавий досвід тренерів

— практичні вправи на реальних ситуаціях

— Чай, кава, приємне спілкування, обмін досвідом

— Проживання та харчування в комфортних умовах

Запрошуються:

— Учасники АТО Чернігівської області, члени їх сімей та члени сімей загиблих

— Керівний склад громадських та благодійних організацій і спілок утворених учасниками АТО і їх сім’ями.

— Представники ЗМІ зацікавлені у висвітлені цих питань.

Записатись можна за номером 063 33 77 469 або по пошті cdche.ato@gmail.com або заповнивши анкету за ЦИМ посиланням.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/