Четверг, 1 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Що і коли у міському Палаці культури


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ «ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ, АБО ДИКУН FOREVER»?

1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею.
2. Небанальний жанр моновистави в стилі стендап.
3. Олексій Смолка у головній ролі.

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать — це взагалі окрема розмова!

«Про що мовчать чоловіки» — це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена «Olivier Awards» і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.

Унікальна моновистава у жанрі стендап — захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету — примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

Вартість квитків від 160 грн.

Міський палац культури. Чернігів

Івана Мазепи, 23, Chernihiv, 14000

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/