Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Шахраї ретельно готують свої підступні наміри напередодні Нового року


Напередодні Новорічних та Різдвяних свят знову можливі провокації та вимагання грошей у посадових осіб підприємств і підприємців.

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до платників області з проханням бути пильними та не піддаватися на шахрайські пропозиції. Провокатори зазвичай у своїх вимогах дуже переконливі, використовують сучасні можливості для доказу «правдивості» дзвінка. Довірливі громадяни, що набирають у Viber номер, з якого отримали дзвінок, можуть навіть побачити фото представника фіскального органу. Але попереджаємо, що це лише фотокартка з мережі Інтернет…

Слід пам’ятати, що шахраї ретельно готують свої підступні сценарії та враховують при цьому психологічні аспекти впливу на свідомість. Тому не треба вестися на їхні спокусливі пропозиції.

Щоб пересвідчитись, що вам телефонують шахраї, радимо відразу ж передзвонити у Головне управління ДФС в області за номером телефону «довіри» (0462) 668-522. Співробітники відділу внутрішньої безпеки невідкладно перевіряють кожен дзвінок або звернення.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/