Среда, 8 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Серйозні скандали за землю вже розпочалися. Чи то ще буде?

Серйозні скандали за землю вже розпочалися. Чи то ще буде?


До приміщення  Бакланово-Муравейської сільської ради Куликівського району Чернігівської області 10 липня 2019 року з’їхалися учасники аукціонних земельних торгів.

За деякий час до початку аукціону представники Чернігівської приватної фірми «Десна — Експерт – М», яка уповноважена проводити подібні аукціони, повідомили керівництво «Вимал – Агро», що їх підприємство знято з торгів через нібито допущені порушення у наданні документів. Але якби і так, то часу для усунення «недоліків» вже у підприємства, звичайно, не було. Адже згідно відповідних законодавчих норм, документи на аукціон подаються не пізніше як за три доби до проведення торгів.

Керівник підприємства «Вимал – Агро» Олександр Лазар вважає, що претензії фірми з проведення аукціону ꟷ безпідставні. А тому він приїхав на аукціон з представниками свого колективу, аби разом відстояти своє право на участь у земельних торгах.

Однак двері зали, у якій знаходилися представники «Вимал – Агро» із села Виблі, де розташоване підприємство, заблокували двоє молодиків, а з зовнішньої сторони – двері тримали інші особи. Зчинилася бійка, після якої «заручники» вибралися з приміщення через вікно.

Але вже за кілька хвилин на подвір’ї сільради бійка поновилася ꟷ опоненти працівників ПП «Вимал — Агро» не змогли вибачити, що їм у залі, коли вони тримали двері, працівники колективу надавали стусанів. А вже тут, на надвір’ї, добряче перепало директору «Вимал – Агро» Олександру Лазарю.

Тим часом аукціон з продажу прав оренди земельної ділянки на території Виблівської сільської ради Куликівського району площею  35 тисяч 248 квадратних метри, відбувся. Виграв у цій аукціонній виставі, як і передбачалося його організаторами, один із учасників аукціону...


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/