Понедельник, 13 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Сервісні центри МВС Чернігівщини перевірятимуть таємні клієнти

Сервісні центри МВС Чернігівщини перевірятимуть таємні клієнти


У всіх сервісних центрах МВС 19 лютого 2019 року стартував проект «Таємний клієнт».

Завдяки цьому проекту громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури та вплинути на хід реформи в напрямку покращення сервісу.

Беруть участь у проекті і чотири оновлені центри на Чернігівщині, які відповідають стандартам реформування: створено єдину візуальну зовнішню та внутрішню концепцію, розроблені внутрішні норми та правила роботи, в пріоритеті – мінімізація часу при отриманні послуг та переведення їх в онлайн. Зокрема онлайн можна замовити довідку про несудимість, можна перевірити онлайн свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, запрацював чат-бот, електронний кабінет водія.

Кожен відвідувач, отримавши адміністративну послугу, має чудову можливість залишити відгук і тим самим долучитись до покращення роботи державної структури.

«Нам важливо отримати чесні та неупереджені відгуки наших відвідувачів та пересічних громадян. Ми хочемо почути думку кожного аби покращити якість надання послуг, -відмітила заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області Людмила Тютіна. – Ми прагнемо побачити свою роботу вашими очима.

Таємним клієнтом може стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС та оцінити: роботу адміністратора за інформаційною стійкою, адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця Експертної служби МВС.

Відвідувач також може зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.

Для цього необхідно:

* детально ознайомитися з анкетою-відгуком та критеріями оцінки роботи сервісного центру МВС,

* відвідати сервісний центр МВС та отримати реальну послугу,

* заповнити та надіслати анкету-відгук.

Про своє рішення стати таємним клієнтом повідомляти співробітникам сервісного центру МВС не потрібно.

Детальніше про проект ТУТ. Анкета для заповнення ТУТ.

Громадяни зможуть оцінити роботу 4 сервісних центрів МВС в Чернігівській області за адресами:

* м. Чернігів, вул. Шевченка, 162а

* м. Прилуки, вул. Індустріальна, 6

* м. Ніжин, вул. Московська, 78б

* м. Мена, вул. Чернігівський шлях, 85в Слідкуйте за новинами сервісних центрів МВС на сайті або на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/