Воскресенье, 13 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Серіал «Гра долі» — тепер на YouTube

Серіал «Гра долі» — тепер на YouTube


Столична студія «ВІАТЕЛ» за підтримки Українського культурного фонду представила в Києві проект «YouTube-канал «Гра долі»: Інтернет-ресурс для глядачів».

Загадкові, таємничі історії з приватного життя знаменитих людей, які жили на українській землі й залишили свій яскравий слід у культурі, мистецтві й науці. Сторінки кохання. Несподівані повороти долі. Ми доторкнулися до вічності й розповідаємо вам про наших героїв.

Наш серіал документальних фільмів «Гра долі» народився після Помаранчевої революції. Це була емоційна відповідь авторів на очікування України на оновлення, на бажання знати про себе і свою історію більше позитивних речей. Можливість розповісти глядачам у доступній, цікавій формі українською мовою про своїх, не нав’язаних із сусідньої країни, з-за «поребрика», героїв здавалася нам дуже важливою. Наталка Сопіт, одна з авторів, ведуча й обличчя серіалу «Гра долі», зверталася до своїх глядачів з любов’ю і теплом. І тому ось уже багато років «Гра долі» не сходить з екранів Українського телебачення. А тепер завдяки Українському культурному фонду ми маємо можливість донести цей серіал більш широкому колу глядачів — навіть за межами України за допомогою англійських субтитрів. І головне: нарешті не в піратських копіях.

Наталка Сопіт

YouTube-канал «Гра долі» в Інтернеті — це можливість побачити понад 100 фільмів про кохання знаменитих людей.

Ми знімали «Гру долі» по всій Україні. Їздили в міста, селища, на хутори, де бували наші герої. Нам відчиняли двері запасники і сховища, музеї та заповідники, бібліотеки й архіви. Нам допомагали благодійники, меценати й спонсори. З нами ділилися цікавими історіями про кохання друзі та незнайомі люди.

Нам писали листи зі Швейцарії, Монголії, Канади, ми їздили на фестивалі до Чехії, Польщі. Ми передавали свої фільми в українські громади в Польщі, Чехії, Америці, в Лондоні й Казані.

У нас ще є багато цікавих історій, написаних сценаріїв і класна команда студії «ВІАТЕЛ», яка продовжить створювати серіал «Гра долі». Тому що ми зрозуміли, переконалися й повірили: «КОХАННЯ ЗМІНЮЄ СВІТ!»

Наші партнери:

Український культурний фонд; Національна спілка кінематографістів України — комісія з освіти; Міністерство освіти і науки; Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою університету «Львівська політехніка»; журнал «КіноТеатр», газети «День», «Україна молода», «Світ-інфо» (Чернігів); De Wolfe Music (Лондон); Центральний державний кінофотофоноархів України ім. Г. С. Пшеничного; Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого; видавництво «Горобець».

Український культурний фонд — державна установа, створена 2017 року на підставі відповідного Закону України з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий простір. Діяльність фонду спрямовується та координується Міністерством культури України.

Плейлисти youtube – каналу «Гра долі»: youtube.com

Герої наших фільмів

Письменники. Українські, російські й навіть Оноре де Бальзак. Ті, хто писали в ХІХ і ХХ століттях. Їхні листи, щоденники, спогади. Ті, кого вивчають у школах, вишах і просто читають для душі й серця…

Діячі театру й кіно. Актори, драматурги, антрепренери, режисери й корифеї першого професійного українського театру. Зірки сцени та екрана позаминулого й минулого століть…

Державні діячі та історики. Князі й гетьмани. Історики й науковці. Політики й дослідники минувшини. І навіть рівноапостольна свята княгиня Ольга.

Музиканти. Композитори й співаки, піаністи й барди. Українці, росіяни й навіть Ференц Ліст.

Діячі образотворчого мистецтва. Художники й скульптори, живописці та графіки. І навіть архітектор — поляк Владислав Городецький.

Науковці, бізнесмени, меценати. Лікарі й біологи, інженери й ботаніки, професори та академіки. Бізнесмени й щедрі меценати української культури.

Видатні жінки. Красуні, талановиті, кохані й закохані. Супутниці життя видатних людей, рівні у своїх досягненнях з чоловіками.

Галина КРИВОРЧУК,

директор студії ВІАТЕЛ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/