Суббота, 16 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Середній розмір страхових виплат склав трохи більше 2 тис. грн

Середній розмір страхових виплат склав трохи більше 2 тис. грн


У Чернігівській області завершено фінансування щомісячних страхових виплат за листопад для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві.

Про це розповіла нашим читачам начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Наталія Бондарева.

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань отримують від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

На сьогодні управлінням завершено фінансування щомісячних страхових виплат за листопад, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для понад 3,1 тис. осіб.

Загалом з січня по листопад 2020 року управлінням нараховано щомісячних страхових виплат для потерпілих або членів їх сімей у разі смерті потерпілих на загальну суму 74,2 млн гривень.

Середній розмір допомоги за підсумками 11 місяців зріс на 10,1% порівняно з тим же періодом минулого року, він склав 2 164,28 гривні.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/