Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Семенівські хортингісти на турнірі з кікбоксингу завоювали золото


Дві золоті та дві срібні нагороди, а також Кубок за кращу техніку здобули хортингісти з Семенівки, що на Чернігівщині, на турнірі із кікбоксингу. 

Про це повідомляє Інтернет-газета Біла хата з посиланням на видання semenovka.at.ua

18 вересня 2016 р. представники Семенівського клубу хорингу «Клейнод» взяли участь у турнірі з кікбоксингу, присвяченому визволенню м. Новгород-Сіверський від нацистських загарбників.

Разом з семенівськими хортингістами у турнірі брали участь кікбоксери Чернігівщини з Щорса, Коропа, Чернігова (2 клуби), Новгорода Сіверского та Сумщини — клуб з Шостки, загалом кількіть спортсменів склала близько сотні.

На турнірі Семенівщину пресдтавили Марина Меднікова, Ілля Буданов, Ілля Кошман, Нікіта Михайленко.

У підсумку, у активі хортингістів два перших місця (Марина Меднікова, Ілля Буданов) та два других місця (Ілля Кошман, Нікіта Михайленко).

Крім того, за кращу техніку, показану на турнірі з кікбоксингу, віце-президент Чернігівської обласної федерації кікбоксингу Андрій Кужельний нагородив семенівського хортингіста Кубком.

Семенівські хортингісти вдячні спонсору, який забезпечив їх участь у турнірі — керівнику ПрАТ «Поліська картопляна компанія» Денису Борисовичу Стаценку.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/