Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Щомісяця кожна сім’я переплачує за «втрачений» газ 100 грн


Наш крайДержава приховує газовий баланс від громадян, примушуючи їх сплачувати за величезні обсяги втраченого газу. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак. А голова чернігівського осередку партії Валентин Мельничук згадав про тисячі тонн “зниклої” нафти та газоліну. 

За Мазурчака, щорічно на внутрішньотехнологічні витрати та втрати при транспортуванні газу в Україні використовувалось понад 3,5 млрд. куб м. блакитного палива – такі дані були надані робочій групі ВР з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

«Наш край» вимагає запросити міжнародну аудиторську компанію, яка б здійснила ревізію газового балансу в Україні і, зокрема, з’ясувала реальні об’єми газу, які йдуть на забезпечення технологічних потреб у газорозподільчих системах, теплокомуненерго та промисловості. «Після цього стане зрозуміло, скільки з цих 3,5 млрд. кубометрів справді технологічно обґрунтовані, скільки, фактично, йде у повітря через зношеність мереж, а скільки дають можливість окремим панам збагачуватися за рахунок інших, адже ці технологічні витрати оплачують кінцеві споживачі комунальних послуг», — зазначив Олександр Мазурчак.

За різними оцінками, додав він, аудит може виявити понад 2 млрд. кубометрів «прихованого» газу. «Якщо рахувати вартість цього газу за ринковою ціною 7178 грн./тис. куб. метрів, ми отримуємо 14,4 млрд. грн. Це більше половини тієї суми, яка закладена урядом на субсидії цього року», — зауважив Олександр Мазурчак і підкреслив, що у підсумку українцям не лише не знижують тарифи – їм доводиться сплачувати за газ, який зникає невідомо куди. Виходячи із суми у 14,4 млрд. грн. кожна українська сім’я, що складається із чотирьох осіб, вимушена сплачувати щомісячно за начебто втрачений газ понад 100 грн.

Наш крайЗникає не лише газ. Також ніде не показуються сотні тонн нафти, тисячі тонн газоліну.

“На Чернігівщині щодоби невідомо куди зникає 400 тонн нафти щодоби, 11500 тонн газоліну на рік ніде не обліковуються” — сказав лідер Чернігівського обласного осередку партії “Наш край” Валентин Мельничук.

За його словами, начальника обласної податкової інспекції, який виявив та почав говорити про цю схему прибрали з посади.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/