Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Щоб зеленіли ліси і квітли сквери та сади


Цьогоріч День благоустрою територій населених пунктів  пройшов 23 квітня. Звичайно, кожному хотілося бачити своє місто чи село зеленим, прибраним, гарним. Саме тому працівники ДП «Ніжинський лісгосп» вирішили також долучитися до акції «За чисте довкілля» та зробити свій внесок до створення рекреацій. Так, у с. Кобижча працівники  тутешнього лісництва розчистили смітник та озеленили територію соснами і липами.

У центрі с. Браниця коляжинські лісівники облагородили, розчистили та прибрали стару рекреацію, доповнивши її ялинами, березами та липами.

Завдяки Носівському лісництву були прибрані та озеленені березами узбіччя польової дороги, що йде попід старим занедбаним садом та вже давно потребує уваги комунальників.

ліс ніжин3В Іржавці лісівники спільно із сільським головою, місцевими жителями та батюшкою розрівняли територію та заклали новий сквер, де висадили не тільки туї та ялівець, але й дички, щоб у швидкому майбутньому створити тут ще й фруктовий сад.

ліс ніжин 1У м. Ніжині, за сприянням керівників міста та з допомогою студентів НДУ ім. Миколи Гоголя, було закладено новий парк на березі річки Остер, де на території майже гектару посадили більше ста дерев, серед яких і дуби, і липи, і берези.

ліс ніжин 4

Юлія Стрілець, ДП «Ніжинське лісове господарство»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/