Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Що відбувалося на північному кордоні України протягом тижня

Що відбувалося на північному кордоні України протягом тижня


Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону підполковник Олександр Дудко.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 21 по 27 серпня 2017 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 136,1 тис. осіб та 23,5 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 6 особа, на яких накладено штрафів на суму 25517 гривень. Через державний кордон не пропущено 37 осіб з яких 4 – незаконні мігранти та 11 громадян Росії.

Протягом вихідних та святкових днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 77,3 тис. осіб та 13,8 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 16 осіб, з яких 2 — громадяни Росії.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/