Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Що відбувається на російсько-білорусько-українському кордоні

Що відбувається на російсько-білорусько-українському кордоні


Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив підполковник Олександр ДУДКО — помічник начальника прикордонного загону.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

За незаконний перетин державного кордону затримано одну особу.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 9 тис. осіб та 1,7 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського потоку на 4%. Через державний кордон не пропущено 5 громадян, з яких один громадянин Росії, що не мав документів на право в’їзду до України.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні притягнуто 4 особи, на яких накладено штраф 1479 гривень.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/