Пятница, 5 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Що імпортує та експортує Чернігівщина


У Чернігівській митниці Державної фіскальної служби повідомляють про збільшення кількості оформлених за 4 місяці експортно-імпортних декларацій.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість наданих до оформлення декларацій зросла на 13 відсотків.  Загалом митниками оформлено 17 133 декларації, з яких 4 689 — у режимі експорту та 7 151 — у режимі імпорту, решта – транзит.

Протягом січня-квітня зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій  у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС  складає 9 559,57 мільйонів гривень (за фактурною вартістю товарів), з них експорт -  2 490,76 мільйонів та імпорт – 7 068,81 мільйонів гривень .

Серед товарів, що імпортуються переважають міндобрива, вироби з чорних металів, тютюн, ацетатний джгут для виробництва ацетатних фільтрів, трактори. Серед експортованих — шпалери, сигарети з фільтром із тютюну, заготовки верхньої частини взуття, молоко згущене з цукром,  пиломатеріали, зерно кукурудзи, нитки, сигаретні фільтри, багатожильний провід.

Світлана СТРИЖАК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/