Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Що діється на північному українсько-російському кордоні

Що діється на північному українсько-російському кордоні


Протягом останньої доби (з 19 по 20 липня 2017 р.) змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону підполковник Олекснадр Дудко.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 16, тис. осіб та 2,8 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського потоку на 4%. Через державний кордон не пропущено 7 осіб, з яких 3 — громадяни Росії, що не мали права в’їзду в Україну.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства притягнуто 10 осіб, на яких накладено штраф 3060 гривень.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/