Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Санкційна імітація української влади проти економічної експансії Росії


Заява “Вільних Людей” щодо продажу акцій “Сбєрбанком”.

«Сбербанк» увечері 27 березня оголосив про продаж 100% акцій української «дочки» консорціуму інвесторів, куди увійдуть Norvik Banka (належить бізнесменові Григорію Гусельникову) і білоруська приватна компанія.

Вільні Люди наголошують, що імітація як суть української політики стосовно російських банківських установ на українському ринку продовжується. Спочатку РНБО та НБУ вводять обмеження щодо російських банків, які голосно називають санкціями. Хоча до справжніх санкцій, які б призвели до швидкого очищення української банківської системи від присутності фінустанов країни агресора, вони мають дуже далеке відношення.

Тепер російський «Сбербанк» нібито продав свою «дочку» в Україні, хоча насправді переклав із однієї російської кишеню в іншу. Подібний фокус ми бачили три роки тому у виконанні «Лукойлу», який нібито продав свої заправки в Україні, а насправді просто перейменував їх в «Амік».

У підсумку, українська влада демонструє, що нібито бореться з економічною окупацією РФ, а російська влада і бізнес нібито дуже бояться «болючих» українських санкцій та вирішили покинути український ринок.

Це принципово помилкова політика, бо в результаті – все залишається на свої місцях, піар-ефект від санкцій швидко мине, а от вплив росіян лише посилиться. І викорінювати його буде все важче. А в тому, що присутність російського бізнесу має бути зведена до мінімуму, або й взагалі ліквідована, у людей із державницькою позицією сумнівів немає.

«Вільні люди» закликають владу припинити санкційну імітацію, зайнятись реальним очищенням української економіки від російських агентів. Це не лише в інтересах держави України, але й самої влади, якщо вони мислять категоріями хоча б самовідтворення у владі через вибори. Зі свого боку «Вільні люди» послідовно працюють і будуть працювати над очищенням України від російського бізнесу.

Вільні люди


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/