Вторник, 14 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Рятувальників Чернігова проінформували про новації в законодавстві

Рятувальників Чернігова проінформували про новації в законодавстві


26 лютого 2018 року керівництво Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області завітало до Управління ДСНС України у Чернігівській області, аби розповісти надзвичайникам про новації законодавства, що регулює примусове стягнення заборгованості зі сплати аліментів, та ознайомити їх із запровадженими реформами та пілотними проектами Міністерства юстиції.

Зокрема, Олег Трейтяк і Сергій П’ятниця говорили про вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, посилення відповідальності боржників, правові заборони для «горе» батьків.

«На сьогодні органи юстиції області проводять важливу для українців інформаційну кампанію «ДВС діє: ліквідація заборгованостей по аліментах», в рамках якої інформують населення про стан виконання судових рішень про стягнення аліментів», — звернувся до пожежників начальник обласного управління юстиції Олег Трейтяк. — Реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!, ми маємо на меті навчити наших громадян користуватися своїми правами та вміти захищати їх у разі порушення».

Начальник Управління державної виконавчої служби Сергій П’ятниця розповів про роботу регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС області рішень про стягнення аліментів та анонсував створення мобільних груп з ліквідації заборгованості по аліментам та функціонування їх на місцях. Окрім того, фахівці Управління ДСНС дізналися про Реєстр боржників та як отримати присуджені кошти. В’ячеслав Хардіков, начальник Управління державної реєстрації, повідомив присутнім про правові механізми реєстрації, ведення та закриття бізнесу, захисту бізнесу від рейдерських захоплень. Нагадав представник управління юстиції і про зручні для громадян сервіси у сфері державної реєстрації. Начальник відділу з питань нотаріату Оксана Железняк говорила про розвиток системи нотаріату в області.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/