Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Рух проти раку» відбувся у Чернігові. Фоторепортаж


У Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями у Чернігові відбувся «Рух проти раку». 

Попри негоду, на Красній площі Чернігова 4 лютого відбулися заходи, ініційовані Чернігівським обласним онкологічним диспансером та Управлінням патрульної поліції міста.

Поліцейські та медики онкодиспансеру роздавали містянам тематичні буклети та стрічки бузкового кольору (всесвітній символ боротьби з онкологічними захворюваннями). Медики інформували містян про види страшного захворювання, сучасні методи лікування раку та акцентували увагу на важливості профілактики та мотивації щодо здорового способу життя.

У такий спосіб учасники акції намагалися мотивувати широке коло громадськості до участі в діагностичних обстеженнях, що призводить до зниження летальних випадків та збільшення тривалості життя пацієнтів і покращення його якості. Спонукали змінити образ свого життя і прийти перевіритися до фахівців також і плакати-заклики, які намалювали студентки кафедри соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету – майбутні соціальні працівники.

Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, проти раку ми сильніші лише разом.

— Четвертого лютого наша країна приєдналася до Всесвітнього дня боротьби з онкозахворюваннями. 40% онкологічних захворювань можна попередити! Втім за умови дотримання здорового способу життя і профілактичних оглядів. Ми вдячні кожному, хто підтримав нашу ініціативу в боротьбі з онкологічними захворюваннями, – підкреслив онколог.

На думку заступника начальника управління патрульної поліції Чернігова лейтенанта поліції Ігоря Лисенка, проблема онкохворих є загальносуспільною, тому, як кажуть, чужого болю не буває. Тож було прийнято рішення щодо підтримки акції.

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100

Уляна КОВАЛЬЧУК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/