Четверг, 9 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Розлучні хобі. Реальні випадки з життя


hobiХобі — це така штука, яка може наповнити життя змістом, подарувати щастя, натовп друзів, зробити мільйонером, і одночасно тут криється загроза для міжособистісних стосунків. Днями почула чергову історію про те, як хобі стало причиною розлучення.

Взагалі історій таких через моє життя пройшло кілька — кожна цілком потягне на окрему розповідь. Один чоловік збирав марки. Ну, збирав би собі і збирав, правда? Що в цьому такого? Але, коли він одружився, і народилася дитина, і виникли проблеми з фінансами, молодий чоловік усе одно продовжував витрачати гроші на нові марки. Він не міг устояти... Шлюб протримався цілих три роки.

У другому випадку причиною  розлучення стало захоплення чоловіка колекціонуванням рідкісних видань. Покупка кожного видання дуже сильно таранила сімейний бюджет. Любовний човен протримався на плаву п’ять років. Потім дружина зненавиділа всю літературу взагалі і всіх письменників укупі, плюнула і пішла. Не до іншого. Просто пішла.

У третьому випадку хобі погубило сім’ю фотохудожника. Він хороший фотограф. І хороший сім’янин. Але через брак коштів для оренди студії всі зйомки проводив удома. А вдома — дружина... А в нього в найбільшій кімнаті квартири — апаратура, і гарні дівчатка майже кожного дня, одна від одної краще, і він їх знімає в русі, ловить пластику, то вкриває, то розкриває невагомими тканинами драпіровки, а потім напуває на маленькій кухні кавою і обіцяє дружині, що, мовляв, потерпи ще рік-другий — я зроблю виставку, в мене вийде. У дружини не вистачило терпіння — подала на розлучення. Її доконали дівки, що чередою йшли через її квартиру, її суверенну територію, чіпали її косметику... А фотохудожник виставку зробив. Потім. Але без дружини. У нього все вийшло. І виставка була не одна, а декілька. Він тепер десь в Європі, працює за контрактами з різними фірмами і видавництвами. Але — без дружини.

А інший фотохудожник три роки (!) витратив на приручення дикої пташки, щоб вона не боялася його, щоб підпустила ближче до гнізда, щоб дозволила знімати пташенят. Він проводив із пташкою більше часу, ніж зі своєю дружиною — жінка йому так про це і сказала, подавши на розлучення.

Аби додати оптимізму, скажу, що не завжди хобі стає причиною розлучення. У сина серед друзів є одружені хлопці, які захоплюються історичними мініатюрами. І молоді дружини абсолютно не проти цього, бо чоловіки не заперечують, щоб і у жінок були цікаві хобі. Одна молода жінка, наприклад, із захопленням колекціонує фігурки нецке.

Так що, напевно, наявність хобі не завжди може стати руйнівною для сім’ї. Як думаєте?

Інеса ФТОМОВА, м. Чернігів


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/