Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Росіяни обурилися через новорічні «голубі вогники» на центральні ТБ


Новорічний зоопарк. Не забудьте вимкнути телевізор.

Під такими або ще крутішими назвами з`явилися публікації в багатьох російських ЗМІ. Здавалося, такого ще не було. Гостро-критичний шквал емоцій виплескують у своїх коментарях до публікацій колишні «фани», які виступи своїх колишніх кумирів називають тепер вже огидно-всілякими словами.

«Друзі, колеги з телескриньки! Ччому ніхто з вас не наважився пояснити керівництву центральних телеканалів той простий факт, що не можна в новорічну ніч годувати глядачів відвертим старим лайном, яким пичкають росіян протягом десятиліть?» — пише в одній із своїх статтей автор.

Інший автор у своєму пості зазначає:

— Чорт забирай, меню змінюється навіть в Макдональдсі, а тут все багатовікове, наглухо забетоноване власною фальш-величчю місцевого значення. Давня Пугачова з чоловіками і бойфрендами за останні півстоліття, натужно і бездарно видавлюють з себе радість, записану місяць тому на сто п'ятому дублі: Баскова, Мойсеєва, Петросяна, Бабкіна, Гузєєва... та інший караул. Це ж просто неповага до власного глядача! Та що там неповага. Повне презирство — мовляв, піпл тупий, він і на цей раз схаває чергову порцію лайна. Під горілочку з олів'є. Головне відбити бабло, яке влито в новоріччя. Не вірите? Не бачили? подивіться:

І таке враження, що критика російських телеглядачів через музичні вподобання перейшли в політичну соціально-політичну площину.

Автор пише:

— Зрозуміло, ніхто з учасників цього чистилища не дивився новорічні програми зі своєю участю. Також, як і керівники телеканалів, в черговий раз запустили всю цю чорнуху в новорічний ефір. Вони, в більшості своїй, відпочивали від «улюблених» глядачів в далеких країнах, де російські центральні канали не транслюються. Вони-то поїхали. А нам що залишиорся: було презентовано цей ураган духовної порнографії. Звичайно, можна перемкнути на інший канал, але тут важливе ставлення до глядачів. ЇЇ відношення до НАС, яке в черговий раз наочно демонструє, що їх анітрохи ніщо не бентежить — вважають своїх глядачів бидлом, яке знову і знову буде в захваті від пропонованого зоопарку. Так що, в наступний раз не забудьте вимкнути телевізор. Нехай у них будуть проблеми. Хоча б з рейтингом.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/