Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Росіянка розфарбувала дитячу шафу в національні кольори України


fullsize (1)Жінка, яка проживає з чоловіком та двома дітьми в Російській Федерації, розкрасила шафу в дитячій кімнаті своєї квартири у національні символи України – жовто-блакитні кольори.

Оксана з Росії, навіть не підозрюючи (про це вона пізніше написала на своїй сторінці на http://samodelkinoblog.com/profile/20194112231440483/), що синьо-жовті кольори – це національні символи України, обновила шафу в чудові життєві кольори.

fullsize (2)

fullsize

У коментарі-додатку, коли я їй написав про це, вона відповіла, що навіть й думки такої не було, коли оздоблювала шафу. Отже, навіть не усвідомлено росіяни тягнуться до позитивних емоцій від таких гарних кольорів.

fullsize (3)

Дещо з тих коментарів:

Оксана: «Вот уж какую аналогию не проводила, так это с украинской символикой, тем более что детская кровать-чердак и платяной шкаф покупались года 3 назад, когда Украина была ещё страной-соседом...»

Автор: «Оксана, значит несмотря ни на что, нам быть вместе! Фашист-путин, который рассорил наши народы-страны, и на которого вы, россияне, молитесь, тоже не вечен, как не вечен миг сегодняшнего дня».

Оксана: «А кто вам сказал, что мы молемся на Путина. Последние выборы были полностью сфальсифицированы... Так что многие в нашей стране его не любят... Я очень надеюсь на то, что Украина и Россия никогда не станут врагами, мы братственные народы и должны быть дружны! То, что происходит сейчас на Донбассе — такого не должно быть».

Це свідчить про те, що не всі росіяни негативно відносяться до нас – українців. Звичайно, що все повинно налагодитися, й Україна, як самостійна й незалежна по-справжньому держава, буде  в нормальних стосунках з Росією. Але скільки ще для цього – задля реалізації споконвічного прагнення українців бути незалежним народом — віддадуть життя молоді хлопці?

Сергій ВІТЕР, «Біла хата»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/