Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Росія посіла перше місце у світі за державними витратами на пропаганду


Росія посіла перше місце у світі за державними витратами на пропаганду. Динаміка їх зростання вражає: загальний розмір державної «підтримки», а по суті — прямого фінансування проурядових ЗМІ в Росії 2012 року досягнув рекордних 48,65 мільярда рублів ($1,6 мільярда). Однак рекорд довго не протримався — його було багато разів перевищено вже 2014 року (більше як $2,5 мільярда). А вже 2016-го ця цифра сягнула $3,5 мільярда.

Про це повідомило друковане видання Міністерства оборони України «Народна армія».

До тих, котрі активно витрачають російський державний бюджет на пропагандистський продукт, належать справжні монстри інформаційної війни, відомі у світі своєю малоприхованою, а часом досить відвертою пропагандою: ВГТРК, Russia Today, «Голос России», «Российская газета», РИА «Новости», 1-й канал, НТВ, ТК «Петербург».

Треба мати на увазі, що вживати термін «проурядові ЗМІ» стосовно РФ не зовсім доречно: по суті, усі вони є частиною нинішнього російського режиму. Адже Кремль не просто впливає на їхню редакційну політику, а, власне, формує її.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/