Среда, 20 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Російський політик закликав владу конфіскувати кошти главаря «ДНР» Захарченка

Російський політик закликав владу конфіскувати кошти главаря «ДНР» Захарченка


На засіданні в Держдумі РФ наприкінці серпня 2018 р. відомий російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський зажадав від поліції і ФСБ розібратися з грошовими рахунками ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка.

Жириновський повідомив, що на рахунках в Москві в «полковника Захарченка знаходиться 9 млрд коштів, з них 200 млн останнім часом кудись зникли...» Політик дивується, що все це відбувається не десь там, в глибинці. «І це в Москві! Де ФСБ, де поліція, де інші контролюючі органи? Конфіскувати негайно!» — рекомендуючи закликав Жириновський. — А самого і його компанію саджайте!»

Нагадаємо, що останнім часом поширюється інформація про те, що Кремль планує призначити нового ватажка незаконних формувань так званої «ДНР» замість Олександра Захарченка, який займає цю «посаду» з листопада 2014 року.

Як відзначають деякі оглядачі, «зміна влади» може відбутися вже у вересні. Очікується, що місце Захарченка займе менш одіозна особа. Окремі російські видання прямо так і пишуть, що Москві вже не потрібна на цій стадії одіозна фігура з кримінальним минулим та іншими явними нездоровими симптомами, що негативно впливають на позитивний імідж регіону.

«Суспільний кореспондент»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/