Понедельник, 21 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Російську владу розлютила емблема військової розвідки України


Російська влада занепокоїлася новою емблемою Головного управління розвідки Міноборони України, на якій сова тримає меч над територією Росії.

Так Глава комітету Ради федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов заявив, що в емблемі з совою, що пронизує мечем територію Росії сконцентрована вся суть української політики по відношенню до Росії, повідомляє Інформатор.

Віце-прем'єр уряду Дмитро Рогозін назвав емблему «дебільною».

А депутат Держдуми РФ Віталій Мілонов заявив, що по суті, це «оголошення війни Росії».

emblema-rozvidkaСумнозвісна віце-спікер Держдуми Ірина Ярова заявила, що є підстави вимагати пояснень з приводу нової емблеми військової розвідки.

«Атрибутика військової розвідки України — прямий доказ державного екстремізму, а поведінка пана Порошенка — такий же атрибут насадження екстремізму та націоналізму. Вважаю, що є підстави вимагати пояснень і правової оцінки», — сказала вона.

У свою чергу російський політолог Григорій Трофимчук назвав зміну емблеми символічною.

«Я б не сміявся над новою емблемою ГУР армії України, в звичному для росіян розслабленому стилі. Сова пробиває мечем карту абсолютно конкретної країни: Росії. Це серйозна інновація в геральдиці, яка, зазвичай, стоїть на абстрактних образах і символах. Москві висланий однозначний сигнал: з нею будуть воювати доти, поки не впадуть обидва вороги. І навряд чи це розуміє тільки сам Київ. Це вам вже не УКРОП на шевроні, з якого так весело все починалося», — написав він.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/