Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Рішення міжнародних судів по Україні і Росії будуть на користь України


Для України весь 2016 рік буде періодом складної політичної кризи, яка може розтягнутися і на частину 2017-го, принаймні першу його половину. Наступний рік стане періодом серйозних потрясінь і змін у владі та її структурах.

Про це розповіла астролог-консультант Наталія Нестеренко, повідомляє видання vidido.ua.

Важливих рішень щодо безвізового режиму можна очікувати з кінця травня по серпень. Але є серйозні підстави вважати, що 2016 року, і особливо наприкінці літа-осені, безвізовий режим може бути заблокований через політичну ситуацію.

Також через політичну кризу може бути дестабілізований курс національної валюти. Періоди найбільш різких коливань курсу припадають на березень, травень і серпень.

Що стосується кредитів, то спірні ситуації стосовно виконання Україною зобов’язань за кредитами та їхні негативні наслідки будуть актуальні з кінця лютого по квітень, у жовтні-листопаді.

З другої половини 2016 року можуть поліпшитися умови для зовнішньої торгівлі, а до кінця року ситуація може більш-менш стабілізуватися.

Теми окупованих і непідконтрольних територій, як мінімум до середини – кінця літа 2016 будуть і далі існувати у формі невирішених питань, у них можливі періодичні загострення і паузи. Деяке загострення ситуації можливе у лютому-квітні. З серпня-вересня 2016 і далі, в 2017 році з’являться можливості для зміни ситуації, для повернення частини втрачених територій до складу і під контроль України.

Відносини з Росією 2016-го залишаються досить складними. З серпня-вересня і далі до кінця року вірогідні рішення міжнародних судових інстанцій по спорах між Україною і Росією і, швидше за все, вони будуть ухвалені на користь України. Погіршення відносин аж до серйозних конфліктів і загострення протистоянь можливе з серпня-вересня 2016 і у кінці року.

Ольга ШУПЕНЯ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/