Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Разом із вбивством сина моє материнське серце розстріляли...


01Мене звати Валентина Мовчан. Мій син Андрій був розстріляний 20 лютого 2014 року на Майдані. Ті, хто віддав наказ підняти зброю на дітей-патріотів, розстріляли моє материнське серце, яке безперестанно сходить нестерпним і пекучим болем. Від крику моєї душі розступаються хмари на небі...

Але ніхто не може почути цей німий крик моєї зраненої душі і біль мого розстріляного серця. Я чекала, що після такої страшної трагедії щось зміниться, а люди, які прийдуть до влади, розберуться в тому, хто саме віддавав накази про масові розстріли на Майдані. Я сподівалась, що винні будуть покарані, адже вони -"творці" самої найстрашнішої сторінки в історії незалежної України.

Мовчан

Але бездіяльність деяких можновладців ще більше знекровлює моє серце. І єдина сила, яка утримує душу в моєму тілі, — велика материнська любов до мого сина. Я ще маю жити. Жити задля того, щоб молити Бога на прощення наших гріхів і за те, щоб Господь простив і очистив душу моєї дитини і визволив з муки вічної!

Відкритий лист матері героя Небесної Сотні Валентини Мовчан надійшов від жительки селища Ріпки на пошту народного депутата України Валерія Дубіля, прес-служба якого й запропонувала для оприлюднення.

Всенародне визнання мого сина Героєм для мене ніщо інше, як холодна сторінка новітньої історії.

А причина, з якої я вирішила поховати Андрія на сільському кладовищі, криється в останньому материнському інстинкті: сховати від усього світу і в останнє захистити свою дитину від всіх негараздів. І ще у великому бажанні впасти на могилу, закрити собою, і на весь голос закричати: «Не віддам!»

В моїй душі ще тліє надія на те, що нова влада країни все ж проведе принципове розслідування і нелюди, які вбивали наших дітей, будуть покарані! Але ця надія з кожним днем стає все меншою і меншою.

P.S. Я щиро вдячна всім, хто в ті дні стояв поряд з нами. Щиро вдячна за кожну Вашу сльозинку. Я щиро вдячна Вам за слова підтримки, за вчасно підставлене плече і руки. Зі словами найщирішої подяки я низько вклоняюся всім Вам.

Слава Україні!

Валентина МОВЧАН, смт Ріпки


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/