Вторник, 18 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Районні газети Чернігівщини відзначено за висвітлення аграрної тематики


Грудневої днини у Чернігові відбулося урочисте вручення відзнак районним газетам, які брали участь у конкурсі журналістських публікацій «Чернігівщина аграрна».

Перемогу в конкурсі здобула Корюківська газета «Маяк». Але також були відзначені і матеріали інших районок. Дипломи та винагороди отримали редакції Сновського «Променя», Талалаївської «Трибуни хлібороба», «Новин Городнянщини», «Вістей Борзнянщини», «Життя Семенівщини», «Носівських вістей», Чернігівського «Нашого краю», Куликівської «Поліської правди» та Ічнянської «Трудової слави».

– Цей конкурс ми організували для того, щоб більше привернути увагу до наших сільських населених пунктів, районних центрів, а також до аграрного сектору, – повідомив Арсен Дідур. – І звісно ж, аби допомогти районним газетам у цей непростий час, коли друковані видання проходять процес реформування. Мені хотілося донести, що і наша партійна організація, і обласна рада як орган місцевого самоврядування будуть на вашому боці на цьому знаковому шляху і у потрібний час намагатимемося підставити плече районним журналістам.

hazety-chernihivschyny2Конкурс проводився Асоціацією регіональних ЗМІ за підтримки Чернігівської обласної організації Аграрної партії України. Нагороди журналістам вручили заступник голови обласної організації Аграрної партії України Арсен Дідур та голова Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко.

– Визначити переможця було досить важко, – зазначив Олександр Назаренко. – Практично всі матеріали, які надійшли на конкурс, мали високий професійний рівень і висвітлювали справді актуальні проблеми агросектору, який є найперспективнішою галуззю економіки Чернігівщини. Тому майже половина районних газет області відзначена дипломами. Велика вдячність обласній організації Аграрної партії України за підтримку творчого конкурсу.

Редактори районних газет також відзначили важливість проведення подібних конкурсів. Під час спілкування після нагородження усі висловили побажання, аби такі заходи проводилися і надалі.

За повідомленням Асоціації регіональних ЗМІ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/