Четверг, 9 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
П'ять років ув'язнення загрожує посадовцю за махінації з грошима

П'ять років ув'язнення загрожує посадовцю за махінації з грошима


Завершено розслідування кримінального провадження стосовно одного з голів сільської ради Носівського району Чернігівської області, який обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні.

Про це повідомили у прокуратурі Чернігівської області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом умисного внесення до рішень сесії сільської ради завідомо неправдивих відомостей та видачі, у результаті чого місцевому бюджету завдано збитки за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Установлено, що не дивлячись на те що рішення про преміювання сільського голови на засіданнях ради не приймалися, обвинувачений протиправно вніс до офіційних документів недостовірні дані, підписав та видав рішення сесії ради, у результаті чого шляхом зловживання службовим становищем заволодів коштами місцевого бюджету у сумі 11321 грн.

Наразі досудове розслідування відносно сільського голови завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Додатково. Санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/